ELiXiR Extreme Pheromone

ELiXiR PERFUMES EXTREME PHEROMONE to jedyne perfumy z feromonami, które pachną Twoim ulubionym zapachem. Nie musisz już używać perfum z feromonami, których zapach Ci nie odpowiada, bo posiadają “to coś”.

Do Twoich ulubionych perfum dodaliśmy feromony! Przyciągaj męskie spojrzenia, zwiększ swoją atrakcyjność, kuś pewnością siebie… Wyraź siebie, swój styl, swój charakter. Bądź sobą, poczuj się wyjątkowo i przyciągaj kobiece zainteresowanie.

Feromony to substancje chemiczne, które nie mają zapachu, nie są wyczuwalne, jednak bardzo silnie działają na podświadomość płci przeciwnej. Czy perfumy z feromonami są dla Ciebie? Jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność, wzbudzić większe zainteresowanie w swojej partnerce czy ułatwić sobie kontakty z kobietami, te perfumy są dla Ciebie idealne.

Stosuj perfumy z feromonami na nadgarstki, szyję, dekolt, oraz za uszami. Nie pocieraj tych miejsc. Dla wzmocnienia efektu możesz spryskać sobie (najlepiej jeszcze wilgotne) włosy. Przedłużysz tym samym trwałość zapachu. Ze względu na wysokie zaperfumowanie, nie stosuj perfum bezpośrednio na ubrania.

Zaperfumowanie kolekcji EXTREME PHEROMONE wynosi minimum 22% zawartości olejków zapachowych co gwarantuje trwałość i wydajność.

Pojemność 50 ml, produkt zafoliowany

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

(0)